
Opis nieruchomości
ok. 32a (wymiary ; ok. 68mxok. 45m ) - usÅ‚ugi - 21U teren poÅ‚ożony na bliskim zaodrzu Opola.ÂLokalizacja z ogromnym ruchem koÅ‚owym, dobra na różnego rodzaju usÅ‚ugi.
Media (komplet) dostępne ale w różnej odległości. Teren wymaga uzbrojenia. Dostępne media : Prąd, Gaz, Woda, Kanalizacja. Dojazd drogą asfaltową.
Cena ofertowa ; 12000zł/ar
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo ; Andrzej Kormanek - licencja nr 2230
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




