Opole, Kolonia Gosławicka

Mieszkanie do wynajęcia

2 pokoje 1 piętro 40,50 m2 61,73 zł/m2

2 500 zł

Marcin Mikziński

Pośrednik w obrocie nieruchomościami l. 7809

Opis nieruchomości

TYLKO U NAS!!! Przytulne 2 Pokoje z Dużym Balkonem – Malinka, Al. Solidarności do najęcia od ręki

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, funkcjonalny apartament o powierzchni 40,5 m², zlokalizowany w prestiżowej części Opola – dzielnicy Kolonia Gosławicka (Osiedle Malinka) przy Alei Solidarności.

Układ Mieszkania:

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku wyposażonego w windę, zostało zaprojektowane z dbałością o komfort i przestrzeń:

  • Salon z aneksem kuchennym: Słoneczna strefa dzienna z wyjściem na balkon, przedpokój z zabudowaną szafą z drzwiami przesuwnymi

  • Oddzielna sypialnia: Zapewniająca prywatność i spokój.

  • Łazienka: Nowoczesna i ustawna.

  • Balkon: Wyjątkowo duży (aż 9 m²), idealny na poranną kawę lub wieczorny relaks.

Dodatkowe udogodnienia:

  • Komórka lokatorska: Znajduje się w przyziemiu budynku (w cenie) -powierzchni niespełna 5m2.

  • Bezpieczeństwo: Teren osiedla jest ogrodzony i w pełni zagospodarowany.

  • Parkowanie: Na terenie osiedla dostępnych jest wiele miejsc postojowych dla mieszkańców.

  • Rekreacja: Liczne place zabaw oraz zadbane tereny zielone wokół budynku.

Media i eksploatacja:

Mieszkanie jest bardzo ekonomiczne dzięki podłączeniu do sieci miejskiej:

  • Ogrzewanie: System logoterma (indywidualna kontrola ciepła).

  • Woda i kanalizacja: Z sieci miejskiej.

Lokalizacja:

Osiedle Malinka to gwarancja wygody. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, przystanki MZK oraz tereny rekreacyjne. Doskonały dojazd do centrum miasta oraz obwodnicy Opola.